تاریخ : 1395/04/13 | 18:28 | نویسنده : غیاثوند
 • این داستان واقعیست...
شرکت مایکروسافت برای استخدام آبدارچی اعلامیه داده بود که فردی به اونجا مراجعه
 • این داستان واقعیست...
  شرکت مایکروسافت برای استخدام آبدارچی اعلامیه داده بود که فردی به اونجا مراجعه کرد فرد مصاحبه کننده بعد از پرسیدن چندین سوال به آن فرد گفت شما از نظر ما قبولید فقط هنگام خروج ایمیلتان را به منشی بدهید تا فرمهای استخدام برای شما ارسال شود. آن شخص با ناامیدی گفت بنده ایمیل ندارم در این لحظه شخص مصاحبه کننده گفت کسی که در این زمانه ایمیل ندارد اصلاً زنده نیست.
  مرد با ناامیدی از شرکت مایکروسافت بیرون آمد پس از اندکی درون جیب خود دست کرد وتنها یک ده دلاری داشت شخص تصمیم گرفت با آن پول یک سبد گوجه فرنگی بخرد و در محله ی ثروتمندان آن را بفروشد آن شخص اینکار را کرد و در پایان روز پولش دوبرابر شده بود.
  از قضا مرد تصمیم به ادامه اینکار گرفت و پس از چندی از درآمد حاصل از فروش گوجه ها یک چرخ دستی خرید، شخص به کارش ادامه داد تا صاحب یک وانت برای پخش گوجه فرنگی ها شد. او کار خود را با خریدن یک کامیونت و سپس با خرید یک تریلر و پخش مواد غذایی ادامه داد او در کارش چنان پیشرفت کرده که در حال حاضر بزرگترین پخش کننده مواد غذایی در آمریکا هست. از قضا او چندی پیش برای خریدن بیمه عمر به یک شرکت بیمه مراجعه کرد.
  در آنجا منشی دفتر پس از اینکه کارهای او را انجام داد بدو گفت بی زحمت ایمیلتان را بدهید در صورت نیاز باهاتون تماس بگیرم که آن شخص گفت متاسفم من ایمیل ندارم. منشی گفت می دانید شما با این همه اهمیت اگر ایمیل داشتید چه می شد! ؟
  شخص گفت بله ؛
  اگه ایمیل داشتم الان آبدارچی شرکت مایکروسافت بودم...


  برچسب ها: داستان کوتاه، ماکروسافت، آبدارچی برای ماکروسافت، استخدام آبدارچی برای ماکروسافت، داستان ماکروسافت و آبدارچی، ماجرای آبدارچی ماکروسافت،