تبلیغات
وبلاگ "شهر باران" (* rasht*) - نکاتی جالب که از فیسبوک نمیدانیم
تاریخ : 1395/01/30 | 07:30 | نویسنده : غیاثوند
نکات جالبی که در باره فیسبوک نمی دانید

۱- تقریبا یک سوم جمعیت جهان در آن اکانت کاربری دارند
طبق گزارش های منشر شده از رسانه New Stateman، فیس بوک هم اکنون بیش از دو میلیارد اکانت کاربری دارد؛ یعنی ۲۸٫۵ درصد از جمعیت جهان.

۲- پدربزرگ اینترنت
همانطور که در ابتدای مقاله ذکر شد، فیس بوک اولین بار در سال ۲۰۰۴ به رایانه های ما آمد. در ابتدا این شبکه تنها برای دانشجویان فعال بود، اما در سپتامبر ۲۰۰۶ محدوده سنی بالای ۱۳ سال را شامل شد

۳- تعداد کاربران زن بیشتر از آقایان است
طبق یک مقاله منتشر شده در Mashable، حدود ۵۸ درصد از کاربران فیس بوک، زن هستند و ۴۲ درصد باقی مانده را آقایان تشکیل می دهند.

۴- یکی از صفحات خود فیس بوک بیشترین آمار لایک را دارد
بیشترین لایک در شبکه فیس بوک مربوط به صفحه FaceBook For Every Phone می شود که به معرفی اپلیکیشن های این سرویس می پردازد.

۵- اینستاگرام حریف مسنجر فیس بوک نمی شود!
با این که هنوز هم بسیاری از کاربران از جدا شدن پیام رسان فیس بوک در یک اپلیکیشن جداگانه در ۲۰۱۱ راضی نیستند، اما موفقیت این برنامه در تلفن های همراه از تصمیم درست این سرویس خبر می دهد.

6- چند دوست به معنای "دوستان زیاد” است؟
BigThink می گوید هم اکنون کاربران به صورت میانگین ۳۳۸ دوست در شبکه اجتماعی دارند، در حالی که میانگین مناسب در این زمینه ۲۰۰ است. در حالی که نیمی از کاربران فیس بوک کمتر از ۲۰۰ دوست دارند، اما حدود ۱۵ درصد آن ها بیش از ۵۰۰ دوست اینترنتی در سرویس فیس بوک ثبت کرده اند.


برچسب ها: نکاتی جالب در باره فیسبوک، یک سوم جهان در آن اکانت دارند، یک سوم مردم جهان در فیسبوک، فیسبوک ومطالبی جالب، فیسبوک پدربزرگ اینترنت،  

نمایش نظرات 1 تا 30