تبلیغات
وبلاگ "شهر باران" (* rasht*) - وضعیت سلامتی شجریان از زبان وزیر بهداشت

وضعیت سلامتی استاد شجریان از زبان وزیر بهداشت

فرهنگ > موسیقی - حسن هاشمی وزیر بهداشت دولت یازدهم از تماس تلفنی با محمدرضا شجریان استاد آواز ایران خبرداده و نوشته روحیه‌ی ایشان بسیار خوب و صدایشان مثل همیشه با صلابت بود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین،‌ حسن هاشمی در صفحه‌ی اینستاگرامش نوشته‌ی کوتاهی را با عنوان احوالپرسی با استاد، به اشتراک گذاشته که متن کامل آن بدین شرح است: 

امروز در تماسی تلفنی با استاد شجریان ضمن تبریك سال نو، جویای احوالشان شدم. روحیه ایشان بسیار خوب و صدایشان مثل همیشه با صلابت، پر توان و سرحال بود.

از این‌كه خبر سلامتیشان را از خودشان می‌شنیدم خوشحال شدم؛ و لازم دیدم به دلیل دوستی دیرینه و ارادت به ایشان و با اطلاع دقیق از وضعیت سلامتیشان و ارتباط با خانواده استاد در طول دو سال گذشته، یاد آور شوم كه ان شاءلله ایشان در دو تا سه ماه آینده به كشور باز می‌گردند و پزشكان متخصص ایشان اقدامات مورد نیاز و باقی‌مانده را پی خواهند گرفت.

وظیفه خود می‌دانم به‌عنوان یك دوست، یک ایرانی و یک علاقه‌مند به آثار ایشان، و نیز به دلیل مسئولیتم در دولت، درخصوص هر گونه حمایت برای تسریع در درمان و بهبودی ایشان ازهیچ كوششی مضایقه نكنم.

بحمدلله همانطور كه در پیام نوروزی استاد آواز ایران هم آمده بود، ایشان امیدوار و با نشاط، بهار امسال را نیز با شادابی و طراوت آغاز كرده‌اند. ما نیز همچون سایر دوستداران صدای ماندگار استاد شجریان، امیدواریم به زودی زود استاد را روی صحنه ببینیم و طنین این صدای ماندگار دل‌های بهاری ملت ما را طراوتی دوچندان ببخشد

برای سلامتی استاد شجریان دعاکنید خواهشا ممنونم ،،.


برچسب ها: سلامتی استاد از زبان وزیر بهداشت، سلامتی اشتاد، اوضاع سلامت شجریان، استاد شجریان،